Nazywam się Adam Wojtczak ,
jestem fotografem, filmowcem, montażystą.

Firma adamwojtczak.pl tworzy ponadczasowe zdjęcia ze ślubów i innych przełomowych wydarzeń w Polsce  i nie tylko. Jestem dumnym właścicielem tego biznesu.  Obecnie mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie stale doskonalę swoje umiejętności i uczę się nowych technik. Staram się, aby pary i ich rodziny czuły się swobodnie przed kamerą i aparatem,  chcę bezbłędnie oddać prawdziwe znaczenie uroczystości.

Oferuje różnorodne pakiety, które najlepiej odpowiadają Twoim konkretnym pragnieniom i wymaganiom. Ich najbardziej wszechstronna kolekcja obejmuje konsultacje, sesję narzeczeńską, film, całodniową relację ze ślubu oraz prywatną galerię online wszystkich Twoich zdjęć. Sesja narzeczeńska to dla mnie świetna okazja, aby lepiej  was poznać co z pewnością zaoszczędzi wam zbędnego stresu podczas ślubu i w drzwiach przywitamy się z uśmiechem, a przy okazji stworzę cenne zdjęcia, które celebrują waszą cudowną historię.

W dniu ślubu zazwyczaj towarzyszą mi dodatkowi profesjonaliści z którymi się dobrze znam i wiem co potrafią, dzięki czemu każda ulotna chwila zostanie na zawsze zatrzymana w czasie.

Rok 2023 zaczęliśmy z przytupem, bo na 1 miejscu w regionie z pośród 243 firm.